Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nika napisał:
A dlaczego kretynie jeden nie jest na miejscu napisać o pijanym przestępcy że jest pijanym przestępcą? A dlaczego mam się powstrzymać od komentarzy, kiedy ja nigdy nawet po piwku nie prowadzę? To ja jestem normalna a nie ten przestępca co jeździ po pijanemu - mogę więc pisać co chcę, a moim obowiązkiem jest napiętnować każdego przestępcę i łamiącego prawo! A ty sam pewnie też nie lepszy, że bronisz jeżdżących po pijaku. Do czasu przygłupku, do czasu - aż jeden z tych pijanych morderców zrobi krzywdę tobie lub twoim bliskim, wtedy inaczej zaśpiewasz. Trzeba tępić pijaną hołotę jeżdżącą po drogach!
popieram w całej rozciągłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda że w tym samochodzie była również dziewczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryszjaaaa napisał:
(...) To ze mowicie ze mogł nie wsiadac po alkoholu to tylko głupie bredzenie nikt nie jest idealny i zawsze kieruje sie rozsądkiem zdarzaja sie chwile w ktorych o nim zapominamy ; ZIOMKU NASZ KOCHANY PROSZE CIE Z CAŁEGO SERCA WRÓĆ DO NAS !!!!! SŁYSZYSZ NIE MOZESZ NAS OPUŚCIĆ !SŁYSZYSZ POTRZEBUJEMY CIE WRÓĆ!WRÓĆ! NIE MOZESZ NAS ZOSTAWIĆ !!! KOCHAMY CIE I NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY ! NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI I SERCACH ;(((((((((((((((((((((((
Ty taka sama durna ci*** jesteś jak ta cała Ika. Jeśli ktoś siada za kierownicę po pijanemu lub pozwala pijanemu prowadzić auto ma gówno zamiast mózgu - i nic tego nie zmieni! Teraz możesz skamleć "ziomku kochany ....." ale za późno! Gdzie byłaś durna cipo kiedy ten baran chlał i jeździł po pijaku? Czemu wtedy nie powiedziałaś mu, że jest kretynem i potencjalnym mordercą? Wszyscy tam widzę jesteście jedną wielką patologią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie!!!. Wiedziałem że Wyro się "przejedzie" A jego ojciec ma złom w głowie a właściwie to pustkę. Gdzie żeby tak gówniarz 16 lat jeździł bezkarnie i się sadził Tu masz racje znałam ich wszystkich dosyć dobrze. To przesada żeby mieć 16 lat i jeździć samochodem..Nie wiemy co prawda kto kierował ale już wcześniej myślałam że kiedyś przecież coś się stanie.. Więc popieram twoją wypowiedź..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolka też z nimi jechała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możee by tak bez imion ? I wgl too japa Ci którzy nie znali nikogo z nich i Ci którzy nawet nie wiedzą gdzie jest Chodel. Wejdzie taki laps na forum i sie udziela w sprawiee o której gównoo wiee ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bład - znali , (znają)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezimienny napisał:
Możee by tak bez imion ? I wgl too japa Ci którzy nie znali nikogo z nich i Ci którzy nawet nie wiedzą gdzie jest Chodel. Wejdzie taki laps na forum i sie udziela w sprawiee o której gównoo wiee ;/
A co tu trzeba więcej wiedzieć poza tym, że pijani kretyni jeżdżą samochodami i zabijają się na drodze? Tym razem mieli szczęście, że żadnych ofiar nie było; następnym razem mogą kogoś zabić i co wtedy powiesz półgłówku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. napisał:
Joker ma rację co do patroli. W piątek po południu napatrzyłam się, jak nad zalewem w Chodlu jakiś smark (wygladał na podstawówkę)zaczepiał kilku kolesi. Okazało się, ze to byli jego bracia. Rozmawiali dość głośno, wiec bez problemu usłyszałam o tym, że wypił 4 piwa. Kiedy do nich podbiegał i chciał się bić mało co nie uderzył małego dziecka, które przechodziło obok niego. Niestety, tak to jest kiedy dzieci mają dostęp do alkoholu. Co do wypadku, mam nadzieję, że ci kolesie, którzy uciekli z miejsca wypadku, będą pamietali o tym do koca zycia, że nie pomogli kumplowi. Cóż wiecej dodać, kolesie z Krężnicy tym się charakteryzują, że kiedy jest jakiś problem, udają, że to ich nie dotyczy. Tchórzostwo nie jest im obce...
Ci co go zostawili nie byli z Krężinicy IMBECYLE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PONIA napisał:
Ty taka sama durna ci*** jesteś jak ta cała Ika. Jeśli ktoś siada za kierownicę po pijanemu lub pozwala pijanemu prowadzić auto ma gówno zamiast mózgu - i nic tego nie zmieni! Teraz możesz skamleć "ziomku kochany ....." ale za późno! Gdzie byłaś durna cipo kiedy ten baran chlał i jeździł po pijaku? Czemu wtedy nie powiedziałaś mu, że jest kretynem i potencjalnym mordercą? Wszyscy tam widzę jesteście jedną wielką patologią!
Ponia zgadzam się z Tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='bezimienny' date='25 lipiec 2010 - 13:04 ' timestamp='1280055867' post='319773'] Możee by tak bez imion ? I wgl too japa Ci którzy nie znali nikogo z nich i Ci którzy nawet nie wiedzą gdzie jest Chodel. Wejdzie taki laps na forum i sie udziela w sprawiee o której gównoo wiee ;/ [/quot Każdy coś pisze ,bo nie nie ma co ukrywać jechało kilka osób każdy z innej miejscowości, gdzie miał swoich znajomych,przyjaciół ,rodzine ,więc każdy swoje dopisuje.Szkoda ich wszystkich -chłopca ,który zginą i pozostałych nie do pozazdroszczenia sytuacja w której się znależli.Może to ich czegoś nauczy.Podobno odchodzą dobrzy ,żli dostają szanse na poprawe...........może coś w tym jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iertelne_wypadki_drogowe_na_lubelszczyźnie. POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ Tylko wczoraj na drogach naszego województwa doszło do 11 wypadków, w których śmierć poniosły dwie osoby, a 17 odniosły obrażenia. W ciągu 6 miesięcy bieżącego roku na drogach Lubelszczyzny doszło do 753 wypadków, śmierć poniosło 79 osób, a 962 zostało rannych. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj rano w miejscowości Chodel. Śmierć na miejscu zdarzenia poniósł 17-letni pasażer vw golfa. Jak ustalili policjanci samochód należał do rodziców 16-letniego mieszkańca gminy Bełżyce. Chłopak bez ich wiedzy zabrał samochód i wybrał się wraz z 19-latkiem do kolegi zamieszkałego w Krężnicy. Młodzi chłopcy pili alkohol, a rano wsiedli do samochodu by udać się nad zalew. Na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi, a później auto dachowało. Jedynie kierowca miał zapięte pasy, dwaj pasażerowie wypadli z samochodu. Obrażenia, jakie odniósł pasażer golfa 17-letni mieszkaniec Krężnicy okazały się śmiertelne. Chłopak zmarł na miejscu zdarzenia. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce nie zastali tam pozostałych uczestników wypadku, kilka minut później pojawili oni się wraz z matką 16-latka. Chłopcy byli pijani. Młodszy miał ponad 0,8 promila alkoholu jego straszy kompan, który kierował golfem miał w organizmie 1,6 promila. Obaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi chłopcy pili alkohol, a rano wsiedli do samochodu by udać się nad zalew. Jedynie kierowca miał zapięte pasy, dwaj pasażerowie wypadli z samochodu. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce nie zastali tam pozostałych uczestników wypadku. Chłopcy byli pijani. Młodszy miał ponad 0, 8 promila alkoholu jego straszy kompan, który kierował golfem miał w organizmie 1, 6 promila. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Tylko 12 lat ????????????? DOŻYWOCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jeszcze wieksza czcionka to wypisuj, inteligencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to wina Krystiana ! Był Kierowca a teraz się zabił w więzieniu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a dwiid 'wyro' jest nie odpowiedzialny ! Kurdee są winni ale szkoda Arutra ! te jego piosenki to miało przyyszłość . Osiągnął by sukces tylko gdyby nie jedna noc ta jednaa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt się nie powiesił nie siejcie plot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz posiedzi ziom kilka latek i załapał się na dożywotni zakaz jazdy. Chyba już nikogo więcej nie zabije?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PONIA napisał:
Ty taka sama durna ci*** jesteś jak ta cała Ika. Jeśli ktoś siada za kierownicę po pijanemu lub pozwala pijanemu prowadzić auto ma gówno zamiast mózgu - i nic tego nie zmieni! Teraz możesz skamleć "ziomku kochany ....." ale za późno! Gdzie byłaś durna cipo kiedy ten baran chlał i jeździł po pijaku? Czemu wtedy nie powiedziałaś mu, że jest kretynem i potencjalnym mordercą? Wszyscy tam widzę jesteście jedną wielką patologią!
radzilabym ci zamknac jadaczke i sie opanowac z tym slownictwem bo takim slownictwem mozesz operowac u siebie w domu a na forum ? opadnuj sie gówniaro nie masz pojecia jak to bylo kim oni byli jak sie zachowali czym to bylo spowodowane wiec sie nie udzielaj . i nie waz sie powiedziec zlego slowa na artura . troche szacunku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...